Nasza historia

Nasz cel to udostępnienie i upowszechnienie na polskim rynku najlepszych światowych marek produkujących sprzęt do Pickleballa. Firma PickMee jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Selkirk Sport na Polskę. Tworzymy również doskonałej jakości rakietki i piłki premium pod własną marką PickMee .

Ponieważ czujemy się odpowiedzialni za ślad, który zostawiamy tu na Ziemi, staramy się dbać o jakość materiałów, z których są wyprodukowane nasze rakietki i piłki oraz o ekologiczne pakowanie naszych przesyłek. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli pochwalić się dożywotnią gwarancją na nasze rakietki, a tymczasem prosimy, byś żadnego zakupionego u nas sprzętu, który nadaje się jeszcze do gry, nie wyrzucał. Skontaktuj się z nami - chętnie udzielimy Ci zniżki na nowy sprzęt, a stary odświeżymy i przekażemy nieodpłatnie za pośrednictwem Stowarzyszenie Polski Pickleball na zajęcia sportowe dla dzieci i seniorów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@pickmee.eu lub telefonicznie pod numerem 697855985.

Newsletter

©2023 by SOUNDBEAM. Proudly created with Wix.com